close lai nodrošinātu atbilstošu BPTU ŪPIS interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes,
turpinot izmantot šo BPTU ŪPIS lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes

Atkaļķotāji

Ražotāji

Nesen skatīti

Jauns Tabletes kafijas aparātu tīrīšanai 10gab, HG Skatīt lielāku

Tabletes kafijas aparātu tīrīšanai 10gab, HG

SKHG637000103

  • Kafijas aparātu tīrīšanai,
  • svars 10 x 1.55 g

Vairāk informācijas

€ 7.99 (PVN iekļauts)

Papildinformācija

Produkta Apraksts

Kafijas pupiņu malšana un kafijas pagatavošana zem spiediena izraisa kafijas tauku un eļļu nogulšņu veidošanos kafijas aparāta iekšējā sistēmā, kā arī kafijas aparāta caurulēs. HG Universālās tabletes kafijas aparāta tīrīšanai nodrošina ne tikai ilgstošu un optimālu kafijas aromātu, bet arī būtiski pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku. Tabletes ir piemērotas Siemens, Bauknecht, Illy, Delonghi, Philips, Bosch, Krups, Saeco, Kenwood un AEG kafijas aparātiem.

Lietošanas norādījumi: tīrīšanas tabletes ir ieteicams lietot ik pēc 100–150 kafijas aparāta izmantošanas reizēm vai arī vienu reizi divās nedēļās. Lai efektīvi iztīrītu kafijas aparātu, sekojiet līdzi tīrīšanas programmas norādījumiem, kuri aprakstīti kafijas aparāta lietošanas instrukcijā.

Ieteikums: HG tīrīšanas tabletes ir piemērotas arī pupiņu tvertnes un kafijas padeves daļas, kā arī espresso kafijas aparāta virzuļa turētājam tīrīšanai. Šim nolūkam ievietojiet pupiņu tvertni, kafijas padeves daļu vai virzuļa turētāju traukā, kas piepildīts ar 500 ml karstu ūdeni un pārliecinieties, ka kafijas aparāta detaļas ir pilnībā iegremdētas. Pievienojiet vienu HG tīrīšanas tableti un ļaujiet piederumiem mērcēties līdz 30 minūtēm. Iztīriet detaļas un kārtīgi tās noskalojiet.

Uzmanību: Lai arī šīm HG tīrīšanas tabletēm piemīt viegls atkaļķošanas efekts, iesakām regulāri lietot HG Espresso un pupiņu kafijas aparātu atkaļķotāju kafijas aparātu atkaļķošanai

Saistīti produkti